Menü
Sepet

Blog

Blog

25 Tem 1 2524
Hepsiburada pazaryeri web sitesi; satıcı ve alıcıları bir araya getiren platformdur. Bu yazımızda hepsiburada web sitesine benzer bir platformu nasıl kurabileceğinizi anlatacağız. Hepsiburada pazaryeri benzeri sistemi nasıl kurabileceğinize geçmeden ..
05 Tem 1 8530
Web sitesi fiyatları 2022 yılı itibari ile firmamızda hazır paketler için minimum 1250 TL, maksimum 7490 TL olarak belirlenmiştir. Fiyatlarımıza KDV dahildir. Özel tasarımlar için ise isteklerinizi belirttikten sonra fiyat teklifi sunabilmekteyiz. Fi..
03 Tem 0 6354
Trendyol pazaryeri siteleri arasında tartışmasız öncü sitelerden birisidir. Trendyol benzeri bir siteyi nasıl kurabileceğimize geçmeden önce pazaryeri sistemlerinin nasıl çalıştığını öğrenmemiz daha iyi olur. Detaylar ile ilgilenmeyip direkt tasarıml..
02 Tem 1 3366
E-ticaret nedir sorusunun cevabı en basit haliyle ticaretin internet ortamı üzerinden gerçekleştirilmesidir. Bu nedenle e-ticaret nedir sorusunun cevabını klasik ticaretin içerisinde de arayabilirsiniz. Klasik ticaret: bir malın belirli bir karşılık ..
30 Haz 1 2043
Google search console site ekleme, sayesinde sitenizin Google arama sonuçlarını iyileştirebilirsiniz. Bu araç; Google tarafından web site sahipleri için sunulan bir analiz aracıdır. Eskilerin Webmaster Tools adıyla bildiği bu araç tamamen ücretsizdir..
23 Haz 0 2666
Google site ekleme işlemi sayesinde web sitenizi dünyanın en büyük arama motoru olan Google’a ekleyebilirsiniz. Bir çok arama motoruda, Google verilerini kullanmaktadır. Bu nedenle sadece Google’a değil diğer irili ufaklı birçok arama motoruna site e..
22 Haz 0 1817
Google Analytics nedir sorusunun en basit cevabı Google’ın site sahiplerine sunmuş olduğu bir takip aracıdır. Bu araç sayesinde web sitenizin verilerini tek bir panel üzerinden takip ve analiz edebilirsiniz. Sitenizde şu an kaç kişi var, nereden nası..
19 Haz 1 6417
Gmail SMTP ayarları sayesinde web siteniz üzerinden mail alım gönderim işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. SMTP ayarları yapılmadığı taktirde ise websitenizde bulunan iletişim formları, üyelik formaları, e-ticaret sitesi sahib..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 9 (2 Sayfa)