Menü
Sepet

Blog

Blog

04 Eki 0 27
OpenCart web sitenize dil kodları ekleyerek farklı dillere çeviri yapabilir veya çoklu dil olarak e-ticaret sitenizi kullanabilirsiniz. E-ticaret dünyasında uluslararası pazarlarda rekabet edebilmek için çoklu dil desteği oldukça önemlidir. Opencart,..
06 May 0 349
Hangi e-ticaret platformunun en uygun olduğu, birçok faktöre bağlıdır. Bu yazımızda başlıca koşullara göre kendimizce en iyi platformu sizler ile paylaşmaya çalışacağız. Kıyaslamada göz önünde bulunduracağımız faktörler:  İşletmenizin Büyüklüğü: İşle..
11 Nis 0 508
Wordpress, dünya genelinde en popüler içerik yönetim sistemlerinden biridir ve yüzbinlerce web sitesi tarafından kullanılmaktadır. Ancak, herhangi bir web sitesi gibi, Wordpress siteleri de saldırılara maruz kalabilir. Bu nedenle, Wordpress sitenizin..
06 Mar 0 1177
B2C nedir?: Business-to-Consumer kavramı, işletmelerin tüketicilere doğrudan ürün veya hizmetlerini sattığı ticaret modelini ifade eder. B2C, özellikle son yıllarda hızla büyüyen bir alandır ve çevrimiçi alışveriş, müşteri deneyimi ve lojistik yöneti..
05 Mar 0 2362
Trendyol gibi site kurmak, son yıllarda oldukça popüler hale gelmiştir. Özellikle e-ticaret sektörüne ilgi duyan girişimciler için bu, oldukça cazip bir seçenek olabilir. Ancak, bir e-ticaret sitesi kurmak kolay bir iş değildir. Bu iş için ciddi bir ..
04 Mar 0 1371
Opencart Paytr kurulumu hakkında adım adım tüm bilgiler aşağıda mevcuttur. Bu kurulumun sorunsuz çalışması için öncelikle gmail smtp ayarlarınızın kesinlikle yapılmış olması gerekmektedir. Aksi taktirde sanal pos modünüz verimli çalışmayacaktır.Adım ..
25 Tem 1 3777
Hepsiburada pazaryeri web sitesi; satıcı ve alıcıları bir araya getiren platformdur. Bu yazımızda hepsiburada web sitesine benzer bir platformu nasıl kurabileceğinizi anlatacağız. Hepsiburada pazaryeri benzeri sistemi nasıl kurabileceğinize geçmeden ..
05 Tem 1 10457
Web sitesi fiyatları 2023 yılı itibari ile firmamızda hazır paketler için minimum 1.790 TL, maksimum 9.990 TL olarak belirlenmiştir. Fiyatlarımıza KDV dahildir. Özel tasarımlar için ise isteklerinizi belirttikten sonra fiyat teklifi sunabilmekteyiz. ..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)