Menü
Sepet

Blog

Blog

25 Tem 1 1355
Hepsiburada pazaryeri web sitesi; satıcı ve alıcıları bir araya getiren platformdur. Bu yazımızda hepsiburada web sitesine benzer bir platformu nasıl kurabileceğinizi anlatacağız. Hepsiburada pazaryeri benzeri sistemi nasıl kurabileceğinize geçmeden ..
05 Tem 1 7164
Web sitesi fiyatları 2022 yılı itibari ile firmamızda hazır paketler için minimum 850 TL, maksimum 2500 TL olarak belirlenmiştir. Fiyatlarımıza KDV dahildir. Özel tasarımlar için ise isteklerinizi belirttikten sonra fiyat teklifi sunabilmekteyiz. Fiy..
03 Tem 0 4716
Trendyol pazaryeri siteleri arasında tartışmasız öncü sitelerden birisidir. Trendyol benzeri bir siteyi nasıl kurabileceğimize geçmeden önce pazaryeri sistemlerinin nasıl çalıştığını öğrenmemiz daha iyi olur. Detaylar ile ilgilenmeyip direkt tasarıml..
02 Tem 1 2164
E-ticaret nedir sorusunun cevabı en basit haliyle ticaretin internet ortamı üzerinden gerçekleştirilmesidir. Bu nedenle e-ticaret nedir sorusunun cevabını klasik ticaretin içerisinde de arayabilirsiniz. Klasik ticaret: bir malın belirli bir karşılık ..
30 Haz 1 982
Google search console site ekleme, sayesinde sitenizin Google arama sonuçlarını iyileştirebilirsiniz. Bu araç; Google tarafından web site sahipleri için sunulan bir analiz aracıdır. Eskilerin Webmaster Tools adıyla bildiği bu araç tamamen ücretsizdir..
23 Haz 0 1546
Google site ekleme işlemi sayesinde web sitenizi dünyanın en büyük arama motoru olan Google’a ekleyebilirsiniz. Bir çok arama motoruda, Google verilerini kullanmaktadır. Bu nedenle sadece Google’a değil diğer irili ufaklı birçok arama motoruna site e..
22 Haz 0 861
Google Analytics nedir sorusunun en basit cevabı Google’ın site sahiplerine sunmuş olduğu bir takip aracıdır. Bu araç sayesinde web sitenizin verilerini tek bir panel üzerinden takip ve analiz edebilirsiniz. Sitenizde şu an kaç kişi var, nereden nası..
20 Haz 0 1252
Yandex SMTP ayarları ile web sitenizin mail fonksiyonlarını aktifleştirebilirsiniz. Daha önceki yazımızda Gmail ile bu ayarları sağlamayı öğrenmiştik. İster Gmail ister Yandex kullanın burada önemli olan mail fonksiyonlarınızın çalışması için SMTP ay..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 10 (2 Sayfa)