Menü
Sepet

Teslimat & İade Koşulları

Teslimat & İade Koşulları

Teslimat Koşulları

Webruz’dan satın alacağınız hizmet hazır bir web sitesi paketiyse iş yoğunluğuna göre 1 – 24 saat aralığında kurulumu yapılıp teslim edilir. Kurulum yapıldıktan sonra sitenize giriş bilgileriniz mail adresinize gönderilir. Satın alınan hizmet özel bir web sitesi veya web yazılımı olması durumunda ise satış sözleşmesinde yer alan teslimat tarihleri geçerlidir. Web sitesi veya web yazılımının kurulumu Webruz tarafından yapılır, müşteriye herhangi kaynak kod veya fiziksel ürün teslimatı yapılmaz.


İade Koşulları

Webruz tarafından sağlanan hazır paketlerin ayıp iddiası olması durumunda yapılacak olan uzman incelemesi neticesinde 8 gün içerisinde kısmi iadesi yapılabilmektedir. Kısmi iade yapılabilmesinin sebebi alan adı ve alan adına lisanslı temanın bir başka müşteriye satışının yapılamayacak olmasıdır.

Resmi Gazete'de yayımlanan MESAFELİ SÖZLEŞMELER YÖNETMELİĞİ Madde 15 uyarınca "Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmelere" uygulanan cayma hakkı istisnası kapsamında, tema ve domain için yapılan ödemenin hiçbir koşulda iadesi yoktur.

Yapılan uzman incelemesi neticesinde; Hosting, SSL Sertifikası ve kurulum hizmeti için alınan ücretin iadesi yapılabilmektedir.

Satın alınan hizmet özel bir web sitesi veya web yazılımı ise Webruz ayıbı gidermekle yükümlü olup, bu hizmetin iadesi mümkün değildir. 

Satın alınan paket, alan alan adı müsaitlik durumu kontrol edilmeden alındı ise alan adı değişimi ek ücret talep edilmeden ücretsiz olarak Webruz tarafından istenilen ve müsait bir alan adı ile yapılacaktır. Alan adı müsaitlik durumundan kaynaklı iade hakkınız bulunmamakta, alan adı ücretsiz değişim hakkınız bulunmaktadır.