Menü
Sepet

Web Tasarım Bayilik

BİLGİLENDİRME

Web tasarım bayilik sistemi tamamen ücretsizdir. Sadece bayilik sistemize katılabilmek için hesabınıza 3.500 TL'lik bakiye yüklemelisiniz. Bu bakiyeyi tüm siparişlerinizde kullanabilirsiniz.

*Kendinize özel web tasarım bayi sitesi istiyorsanız bakiyenizi kullanarak sitenizi hazırlatabilirsiniz.

*Detaylı görüşme için alt kısımdaki bayilik başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Tamamen size özel bir markanız olacak ve temaları kendi markanız üzerinden pazarlayabileceksiniz. 

İster bizim gibi tema, domain, hosting ve ssl sertifikası sağlayıcısı olabilir isterseniz de full paket tasarım ve düzenleme dahil web siteleri sunabilirsiniz. 

Her iki durumda da sağladığınız hizmet için talep edeceğiniz fiyatı kendiniz belirliyorsunuz.

Satışını gerçekleştireceğiniz tüm paketlerin kurulumunu biz yapmaktayız. Demoda nasıl görünüyorsa aynı şekilde hazırlayıp size teslim edeceğiz.

Kendi çalışma stratejinize bağlı olarak ister demodaki gibi teslim edebilirsiniz, isterseniz de müşterinizin istediği tasarımsal düzenlemeleri yaparak teslim edebilirsiniz. Çalışma stratejileri hakkında size yardımcı olmaktayız.

Hayır, kendinize ait bir sunucu kiralamanız gerekmeyecektir. Müşterilerinizin siteleri sunucularımızda barındırılacaktır. Sunucularda Webruz logosu veya reklamı bulunmamaktadır.

Sadece sunucu değil size tüm ürünleri biz sağlıyoruz. Siz sadece kendi müşterileriniz ve müşterilerinizin istekleri ile ilgileneceksiniz.

Satış hacminize göre indirim tutarları %10 - %40 arasında değişmektedir.

Bayilik sistemize katılımınız onaylanmadan önce ön görüşme gerçekleştirmekteyiz. Bu ön görüşmede ürünlerimizi hangi ücretten tedarik edebileceğiniz belirtilecektir.

Hayır, şirket kurmak zorunda değilsiniz. Bireysel satış yapabilirsiniz.

Örnek Temalar


Web tasarım bayilik sistemimize katılarak tüm temalarımızın satışını gerçekleştirebilirsiniz. Kendi web sitenizde yayınlayabileceğiniz temalarımızdan örnekler..

BAYİLİK NEDİR?

Sıradan bayilik sistemlerini unutun!
Tüm bayilerimiz için sadece kendilerine özel olacak bir marka yaratıyoruz. Markanıza ait web sitenizi hazırlıyoruz ve sitemizde bulunan tüm ürünleri kendi web sitenizde istediğiniz fiyattan sergileyebiliyorsunuz. Bu sergilediğiniz ürünlerde Webruz logo veya yazısı kesinlikle yer almayacaktır. Demolarımızı size oluşturacağımız web sitenizin sub domainlerine kuruyoruz. Bu sayede sadece kendi markanızın reklamını yapmış olacaksınız.

Satış yaptığınız müşterilerinizin temalarını kurmakla veya alt yapılarını hazırlamakla uğraşmayacaksınız. Biz gerekli tüm kurulumları yapıp teslim edeceğiz. Siz ise çalışma stratejinize ve müşterileriniz ile anlaşma şeklinize bağlı olarak siteye içerik ekleme ve düzenleme işlemlerini gerçekleştireceksiniz.

Web tasarım bayilik sistemize katılarak tüm ürünlerimize daha uygun fiyattan sahip olacak ve istediğiniz fiyattan satışını gerçekleştirebileceksiniz. Daha fazla detay için iletişime geçebilirsiniz.

BAŞVURU FORMU

#zamankaybetme kendi işini kur

Web Tasarım Bayilik