Menü
Sepet

BAYİMİZ OLMAYA NE DERSİNİZ?


Web tasarım bayilik sistemimize katılarak tüm temalarımızın satışını kendi markanız ve web siteniz üzerinden gerçekleştirebileceksiniz. Bayilerimizin en çok sattığı temaları aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.

Web Tasarım Bayimiz Olarak Kazanacağınız Ayrıcalıklar


Web tasarım bayilerimiz, işimiz için kritik bir öneme sahiptir. Projelerimizin başarısı için hayati bir rol oynayan bayilerimizin daha çok müşteriye ulaşması için sunduğumuz faydalardan bazılarını aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.
Kendinize Ait Bir Marka Oluşturma
1
Hazır İş Modeli
2
İndirimli Fiyatlar ile Satın Alım Avantajı
3
İndirimli Eğitim Paketleri
4
990 TL Değerindeki SEO Modülünden Ücretsiz Yararlanma
5
Sunucu Yönetimi ve Kurulum Konular ile Uğraşmama
6
Ürünleri İstediğiniz Fiyattan Satışa Çıkarma
7
Farklı Ürün ve Hizmetlerinizi de Sergileyebilirsiniz
8

Web Tasarım Bayilik Sistemi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular


Webruz, bayilik sistemi sayesinden iş modelinin daha fazla müşteriye ulaşılmasını hedeflemektedir. Bayilik hakkında kısa bilgilendirmeler yapmak istedik. Aklınıza takılan sorular için lütfen bayilik başvuru formunu doldurunuz.

Sıradan bayilik sistemlerini unutun! Tüm bayilerimiz için sadece kendilerine özel olacak bir marka yaratıyoruz. Markanıza ait web sitenizi hazırlıyoruz ve sitemizde bulunan tüm ürünleri kendi web sitenizde istediğiniz fiyattan sergileyebiliyorsunuz. Bu sergilediğiniz ürünlerde Webruz logo veya yazısı kesinlikle yer almayacaktır.

Demolarımızı bağımsız sub domainlere kuruyoruz. Bu sayede sadece kendi markanızın reklamını yapmış olacaksınız. Satış yaptığınız müşterilerinizin temalarını kurmakla veya alt yapılarını hazırlamakla uğraşmayacaksınız. Biz gerekli tüm kurulumları yapıp teslim edeceğiz. Siz ise çalışma stratejinize ve müşterileriniz ile anlaşma şeklinize bağlı olarak siteye içerik ekleme ve düzenleme işlemlerini gerçekleştireceksiniz. Web tasarım bayilik sistemize katılarak tüm ürünlerimize daha uygun fiyattan sahip olacak ve istediğiniz fiyattan satışını gerçekleştirebileceksiniz. Daha fazla detay için iletişime geçebilirsiniz.

Web tasarım bayilik sistemi tamamen ücretsizdir. Sadece bayilik sistemimize katılabilmek için hesabınıza 4.500 TL'lik bakiye yüklemelisiniz. Bu bakiyeyi tüm siparişlerinizde kullanabilirsiniz. 

Hayır, bayilerimize bayi.webruz.net benzeri bir siteyi ücretsiz olarak kurup teslim ediyoruz. Ödeme yapacağınız 4.500 TL 'lik bakiyeden hiç bir kesinti olmadan hesabınıza yüklenilecektir. Tüm siparişlerinizde bu bakiyenizi kullanabileceksiniz
Tamamen size özel bir markanız olacak ve temaları kendi markanız üzerinden pazarlayabileceksiniz.
İster bizim gibi tema, domain, hosting ve ssl sertifikası sağlayıcısı olabilir isterseniz de full paket tasarım ve düzenleme dahil web siteleri sunabilirsiniz. Her iki durumda da sağladığınız hizmet için talep edeceğiniz fiyatı kendiniz belirliyorsunuz.
Satışını gerçekleştireceğiniz tüm paketlerin kurulumunu biz yapmaktayız. Demoda nasıl görünüyorsa aynı şekilde hazırlayıp size teslim edeceğiz.Kendi çalışma stratejinize bağlı olarak ister demodaki gibi teslim edebilirsiniz, isterseniz de müşterinizin istediği tasarımsal düzenlemeleri yaparak teslim edebilirsiniz. Çalışma stratejileri hakkında size yardımcı olmaktayız.
Hayır, kendinize ait bir sunucu kiralamanız gerekmeyecektir. Müşterilerinizin siteleri sunucularımızda barındırılacaktır. Sunucularda Webruz logosu veya reklamı bulunmamaktadır.Sadece sunucu değil size tüm ürünleri biz sağlıyoruz. Siz sadece kendi müşterileriniz ve müşterilerinizin istekleri ile ilgileneceksiniz.
Satış hacminize göre indirim tutarları %10 - %40 arasında değişmektedir.Bayilik sistemimize katılımınız onaylanmadan önce ön görüşme gerçekleştirmekteyiz. Bu ön görüşmede ürünlerimizi hangi ücretten tedarik edebileceğiniz belirtilecektir.
Hayır, şirket kurmak zorunda değilsiniz. Bireysel satış yapabilirsiniz.

Web Tasarım Bayilik

Web tasarım bayilik sistemi, Webruz'un kendi iş modelini bir franchising (bayilik) modeliyle başkalarına sunmasıdır. Bu sistemde, bir girişimci veya işletme sahibi, kendi markasını oluşturarak, kendi web sitesi adı altında Webruz'un hizmetlerini sunabilir. Bayilik sistemi sayesinde sizde Webruz'un ürünlerine daha uygun fiyattan sahip olabilir ve kendi belirleyeceğiniz fiyat politikası üzerinden satışını gerçekleştirebilirsiniz. Bu sistemin avantajlarından biri, bir web tasarım firmasının başarısını tekrarlamak için gerekli tüm bilgi ve tecrübenin bayiye sağlanmasıdır. Bayilik sistemi, girişimcilerin kendi işletmelerini başlatmak için gereken yüksek maliyetleri ve riskleri de azaltır. Bayilik sistemimiz sayesinde bir çok tecrübe ve birikimden yararlanmış olur ve teknik konular ile uğraşmazsınız. Özellikle sunucu kiralama ve sunucu yönetimi, olası saldırıcı ve hack gibi konular tamamen bizim yönetimimizde olduğu için siz sadece kendi müşterilerinize odaklanabileceksiniz. Bu sayede müşteri ilişkileri ve hizmet kalitesi konularına odaklanabilir ve işletmenizi büyütebilirsiniz.
#zamankaybetme kendi işini kur