Menü
Sepet

Web Tasarım Bayilik

Bayilik Nedir?

Sıradan bayilik sistemlerini unutun!
Tüm bayilerimiz için sadece kendilerine özel olacak bir marka yaratıyoruz. Markanıza ait web sitenizi hazırlıyoruz ve sitemizde bulunan tüm ürünleri kendi web sitenizde istediğiniz fiyattan sergileyebiliyorsunuz. Bu sergilediğiniz ürünlerde Webruz logo veya yazısı kesinlikle yer almayacaktır. Demolarımızı size oluşturacağımız web sitenizin sub domainlerine kuruyoruz. Bu sayede sadece kendi markanızın reklamını yapmış olacaksınız.

Satış yaptığınız müşterilerinizin temalarını kurmakla veya alt yapılarını hazırlamakla uğraşmayacaksınız. Biz gerekli tüm kurulumları yapıp teslim edeceğiz. Siz ise çalışma stratejinize ve müşterileriniz ile anlaşma şeklinize bağlı olarak siteye içerik ekleme ve düzenleme işlemlerini gerçekleştireceksiniz.

Web tasarım bayilik sistemize katılarak tüm ürünlerimize daha uygun fiyattan sahip olacak ve istediğiniz fiyattan satışını gerçekleştirebileceksiniz. Daha fazla detay için iletişime geçebilirsiniz.

BAŞVURU FORMU

Örnek Temalar


Web tasarım bayilik sistemimize katılarak tüm temalarımızın satışını gerçekleştirebilirsiniz. Kendi web sitenizde yayınlayabileceğiniz temalarımızdan örnekler..

BİLGİLENDİRME

Web tasarım bayilik sistemimize katılan kişi/firma 'lara tamamen özelleştirilmiş bir web site kurmaktayız. Bu web siteye sitemizde bulunan istediğiniz veya tüm ürünlerimizi eklemekteyiz. Ek olarak Webruz logo ve yazılarını silerek sizin markanızın logo ve yazılarını eklemekteyiz. 

Tüm bu işlemler için sadece tek seferlik 2.500 TL talep etmekteyiz.

Tamamen size özel bir markanız olacak ve temaları kendi markanız üzerinden pazarlayabileceksiniz. 

İster bizim gibi tema, domain, hosting ve ssl sertifikası sağlayıcısı olabilir isterseniz de full paket tasarım ve düzenleme dahil web siteleri sunabilirsiniz. 

Her iki durumda da sağladığınız hizmet için talep edeceğiniz fiyatı kendiniz belirliyorsunuz.

Satışını gerçekleştireceğiniz tüm paketlerin kurulumunu biz yapmaktayız. Demoda nasıl görünüyorsa aynı şekilde hazırlayıp size teslim edeceğiz.

Kendi çalışma stratejinize bağlı olarak ister demodaki gibi teslim edebilirsiniz, isterseniz de müşterinizin istediği tasarımsal düzenlemeleri yaparak teslim edebilirsiniz. Çalışma stratejileri hakkında size yardımcı olmaktayız.

Hayır, kendinize ait bir sunucu kiralamanız gerekmeyecektir. Müşterilerinizin siteleri sunucularımızda barındırılacaktır. Sunucularda Webruz logosu veya reklamı bulunmamaktadır.

Sadece sunucu değil size tüm ürünleri biz sağlıyoruz. Siz sadece kendi müşterileriniz ve müşterilerinizin istekleri ile ilgileneceksiniz.

Satış hacminize göre indirim tutarları %10 - %20 arasında değişmektedir.

Bayilik sistemize katılımınız onaylanmadan önce ön görüşme gerçekleştirmekteyiz. Bu ön görüşmede ürünlerimizi hangi ücretten tedarik edebileceğiniz belirtilecektir.

Hayır, şirket kurmak zorunda değilsiniz. Bireysel satış yapabilirsiniz.

#zamankaybetme kendi işini kur

Web Tasarım Bayilik