Menü
Sepet

Hakkımızda

Hakkımızda

Sürekli gelişmekte olan internet sektöründe web sitelerin değeri daima artmaktadır. 2016 Mart’tan bugüne kesintisiz hizmet sunan Webruz.com, hızlı, ekonomik ve kaliteli çözüm arayanlar için doğru adres... Webruz, bir web site için gereken bütün ürünleri tek pakette, anahtar teslim sunan Wordpress/Opencart Website çözümüdür. Webruz ile web site sahibi olmak artık çok kolay. Wordpress/Opencart kurulumu, tema kurulumu, eklentilerin kurulumu, SSL(güvenlik sertifikası) kurulumu gibi teknik bilgi gerektiren konular tarafımızca yapılmaktadır. Kolay ve kullanışlı ara yüzüne sahip Wordpress/Opencart admin yönetim panelinden sitenizi hemen yönetmeye başlayacaksınız.


NEDEN WEBRUZ?
5.000'in üzerinde web site kurma tecrübesi olan bir firmayız. Kendi alanında en iyi olan firmalar ile çalışmakta ve kurulum dahil tek paket, tek fiyat felsefesi ile ilerlemekteyiz. Ek olarak en uygun fiyat garantisi vermekteyiz. Daha iyisi yok!


VİZYON
Mart 2016'dan günümüze.. Web site alanındaki tüm yenilikleri yakından takip ederek bunları müşterilerimize hızlı ve kolay bir şekilde ulaştırmayı hedefliyoruz. Bunu gerçekleştirmek için çalışıyor ve bununla gurur duyuyoruz.


MİSYON
Kurumsal firma, güvenilir hizmet! Yapılan her işte 1. önceliğimiz fayda sağlamaktır. Web siteleriniz sizler için önemli olduğu kadar bizler içinde önemli. Satın alınan ürünü eksiksiz ve hatasız olarak hazırlamayı ve teslim etmeyi görev biliriz.


FİRMA BİLGİLERİ

Webruz Bilişim ve Ajans Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi
Vergi Numarası: 8000543232
Vergi Dairesi: Seyhan
Adres: Gürselpaşa mah. Şehit Polis Şahin Polat Aydın cad.
Merkez Plaza No:1 İç Kapı No: 35 Seyhan/ADANA


Banka Hesap Numaramız

TC Ziraat Bankası

  • Webruz Bilişim
  • IBAN: TR850001000018816113945001
  • Şube Kodu: 0018
  • Hesap No: 816113945001