Menü
Sepet

WEB TASARIM & E-TİCARET HİZMETLERİ


2016 yılından beri Adana web tasarım ve geliştirme hizmeti vermekteyiz. Yenilikçi ve özgün tasarımlarımız ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun web çözümleri sunmaktayız.

Tasarım & Yazılım Hizmetlerimiz


Web tasarım ve geliştirme hizmetleri sunan bir firma olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun, modern ve işlevsel web siteleri oluşturmayı hedeflemekteyiz. Sunduğumuz diğer hizmet başlıklarını aşağıda görüntüleyebilirsiniz.
E-Ticaret Yazılımları
1
Pazaryeri Yazılımları
2
Firma Web Sitesi
3
Mobil Uygulama
4
SEO Hizmetleri
5
Google Reklam Yönetimi
6
Logo Tasarımı
7
Reklam & Banner Tasarımı
8

Adana Web Tasarım Hizmetlerimiz Hakkında Sıkça Sorulan Sorular


Modern ve yenilikçi hizmetler sunan Adana web tasarım ajansıyız. Hizmetlerimiz hakkında en çok aldığımız soruları ve cevaplarını aşağıda görüntüleyebilirsiniz.
Webruz, web tasarım ve geliştirme projelerinde son teknolojileri kullanmaya özen gösterir. Sıklıkla kullandığımız teknolojiler arasında OpenCart ve Wordpress yer almaktadır.
Tasarım süreci, müşterilerimizin ihtiyaçlarını, isteklerini ve beklentilerini anlamakla başlar. Sonrasında, müşterimiz ile birlikte tasarım süreci planlanır ve tasarımlar oluşturulur. Müşterimizin onayından sonra, web sitesi oluşturulur.
Evet, tarafımızca tasarlanan ve geliştirilen web siteleri responsive yani mobil uyumlu şekilde tasarlanmaktadır. Bu sayede web siteleri farklı cihazlarda (mobil, tablet, bilgisayar vb.) sorunsuz bir şekilde görüntülenebilir.
Hizmetlerimiz arasında SEO hizmetleri de mevcuttur. Web sitelerinizin SEO uyumlu şekilde tasarlanması ve gerekli SEO çalışmalarının yapılması için özen gösteriyoruz.
Projenin tamamlanma süresi, projenin kapsamına, özelliklerine ve müşterilerimizin isteklerine bağlı olarak değişebilir. Genellikle küçük ölçekli web siteleri 2-3 hafta içinde tamamlanırken, büyük ölçekli web siteleri 1-3 ay arasında tamamlanabilir.
Webruz olarak, çeşitli sektörlerden birçok müşterimize web tasarım ve geliştirme hizmeti sunuyoruz. Referanslarımızı, web sitemizdeki Referanslarımız sayfasında bulabilirsiniz.
Fiyatlandırma, projenin kapsamına, özelliklerine ve müşterilerimizin isteklerine bağlı olarak değişebilir. Projelerin fiyatlandırması için öncelikle müşterimizin ihtiyaçlarının belirlenmesi ve kapsamın netleştirilmesi gerekmektedir. Daha sonra, bu bilgiler doğrultusunda bir fiyatlandırma yapılır.
Müşterilerimize web tasarım ve geliştirme projelerinin teslimi sonrasında da destek sağlamaktayız. Web sitelerinde oluşabilecek teknik sorunlar veya müşteri talepleri doğrultusunda müşteri desteği sunmaktayız.
Evet, ofisimiz Gürselpaşa, Şehit Polis Şahin Polat Aydın Bl. Merkez Plaza K:8 D:35 Seyhan/Adana'da bulunmaktadır. Ofisimize gelerek bir kahvemizi içebilirsiniz.

Adana Web Tasarım

Adana web tasarım firmasıyız. Web tasarım, e-ticaret ve SEO başta olmak üzere bir çok hizmet sunmaktayız. Müşterilerimizin dijital dünyada başarılı olmalarına yardımcı olmak birinci hedefimizdir. Son teknolojileri kullanarak modern ve kullanıcı dostu web siteleri tasarlamaktayız. Aynı zamanda, e-ticaret paketleri için özel çözümler sunarak müşterilerimizin ürünlerini çevrimiçi olarak satmalarına yardımcı olmaktayız. Sunduğumuz hizmetler arasında, web tasarımı, özelleştirilmiş web uygulamaları geliştirme, e-ticaret yönetimi, SEO (arama motoru optimizasyonu) hizmetleri sunma, içerik yönetimi, logo tasarımı ve diğer grafik tasarım hizmetleri bulunmaktadır. En kaliteli hizmeti sunmak için, öncelikle müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini anlamaya çalışmaktayız. Müşterilerimizin dijital dünyada başarılı olmalarına yardımcı olacak özel çözümler sunmaktayız.

Profesyonel ekibimiz ile en hızlı ve güvenilir hizmeti sunmak, yenilikçi yaklaşımımız ve kapsamlı hizmetlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktayız. Adana web tasarım ihtiyaçlarınız için hemen iletişime geçebilirsiniz. Ofisimize bir kahve içmeye bekleriz.


Mobil Uygulama Hizmetleri

Modern dünyanın hızla değişen ve gelişen blog, haber, tanıtım siteleri ve e-ticaret sektörüne uyum sağlamak için, müşterilerimize mobil uygulama geliştirme hizmeti sunmaktayız. Size özel tasarlanmış bu sistemler, ziyaretçilerinizin web sitenize kolayca erişmelerini sağlar ve onlara daha kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmanıza yardımcı olur.

Uygulamalar, kullanıcı dostu arayüzleri ve hızlı yüklenme süreleri ile öne çıkar. Kullanıcıların alışveriş sepetlerindeki ürünlere hızlıca erişmelerine, kupon ve indirim kodlarını kolayca kullanmalarına ve sipariş takibi yapmalarına olanak tanır. Ayrıca, uygulamaların özel bildirimler özelliği sayesinde müşterileriniz, özel kampanyalardan ve indirimlerden anında haberdar olabilirler.

iOS ve Android işletim sistemlerinde ortak olarak çalışabilmesi için özelleştirmeler yapmaktayız. Ziyaretçilerinize, tüm cihazlarında uyumlu bir kullanıcı deneyimi sunmak için, uygulamalarımız en son teknolojilerle ve en yüksek kalite standartlarına uygun olarak geliştirilir.

Sizde ziyaretçilerinize daha hızlı, daha kolay ve daha kişiselleştirilmiş bir deneyim sunabilirsiniz. Adana web tasarım uzman ekibimiz, size en iyi çözümleri sunmak için hazır bekliyor.

#zamankaybetme kendi işini kur